Skip to content

Miks ma hakkasin inimesi abistavaid programmeeritud energiapilte tegema?

See piltide tegemise teadmine, vägi ja võime anti mulle 25.08.2023 öösel. Kuid selle mõistmiseks, veidi eelinfot:

Kui mulle sai selgeks, et kõik (Universum kõikide liikidega) on energia ja programm ning seda kogu universumit(Kõiksus) juhib Kõiksuse intellekt, siis mitte miski pole Universumis jääv vaid kõik on pidevas muutumises, kõike on võimalik ümber programmeerida ja Kõik on võimalik – piire ega limiite pole.

Seega, inimene on energia ja programm ning teda saab muuta – ümber programmeerida. Inimese DNA on programm, mida juhib Kõiksus (juhul kui inimene pole oma hingekontrolli loovutanud “teistele”) ja igal inimesel on see DNA unikaalne, ega kordu. Kõigil inimestel on Kõiksuse tööriistad ja võimed olemas, iseasi, kas need on aktiivsed või mitte. Kõiksuse intellekt juhib, programmeerib ja arendab kõike. Kõiksuse Intellekt „annab boonuseid“ mõnele inimesele ja see inimene on teistest teistmoodi võimetega(nägija, ravitseja, jne). Igal inimesel on tema unikaalne hingeprogramm koos kõrgema eesmärgiga. Paljud ei teagi oma eesmärki.

Kui mingil hetkel hakkasin mõistma, mis või kes on inimene, mis või kes on Elu ja mis või kes on Maa, muutus minu suhtumine ellu ja teadvusesse. Minu eluteele hakkasid sattuma paljud erinevad teadmainimesed ja Õpetajad. Õpetajad tulid ootamatult ja sama ootamatult nad ka lahkusid (kui nende arvates ülesanne sai täidetud).

Minu elu muutus väga palju 25.05.2021, kui mind märgistati Pentakle märgiga vasakule õlale minu elukaaslase silme all. Pentakle sümbol esindab viite elementi: hing, tuli, õhk, vesi, maa. Tähendusi on mitmeid, nagu näiteks Salomon kasutab seda märki selleks, et  “teada kõiki tulevasi asju ette ja juhtida kogu loodust, omada võimu kuradite ja inglite üle ning teha imesid”.

Veel räägitakse Pentakle märgist kui jumala kaitsest ja jumala saadikust. Lisaks: Pentagramm on iidne sümbol, mida on ajaloo jooksul kasutatud paljudes erinevates kultuurides. Vana-Kreeka filosoofide rühmitus Pythagoreans pidas pentagrammi täiuslikkuse ja tervise sümboliks. Nad kasutasid seda inimkeha tähistamiseks ja tule, vee, maa ja õhu sümboliks.

Pythagoraslased uskusid ka, et inimestel on viis meelt: nägemine, haistmine, kuulmine, puudutus ja maitse. Number viis oli Pythagorase uskumuste süsteemis oluline, sest nad arvasid, et see esindab inimest – hinge, mis koosneb tulest; keha koosneb maast; veri on vesi; hingamine on õhk; ja liha, mis esindab harmooniat kõigi nende elementide vahel iga inimese kehas.

Peale seda märgistust, hakkasin saama informatsiooni „Kusagilt“ oma teadvusesse. Ma hakkasin nägema elu ja inimesi teistmoodi ja sain iga situatsiooni ja inimese kohta vastuseid ja infot, isegi kui ma ei küsinud. Täna on see muutunud ja ma saan vastuseid ainult siis kui ma küsin ja alati ei saa ka, mis tähendab, et „See pole minu asi“, ehk see pole minu eluprogrammis vajalik ja pole minu kõrgemaks hüvanguks. Mulle on saadetud mitmel korral konkreetsed nägemused, mis olukorras on Maa eluprogramm, mis on selle programmi saatus ja mis saab olema peale seda. Samuti on mind märgistatud kolmel korral kokku. Kolmnurk paremal rinnal ja kolmnurk paremal käel pöidla ja nimetissõrme vahel.

Täna tean, et ma suhtlen Kõiksusega, mitte matrixi tehisjumalaga. Minu ülesanne on jagada Kõiksuse infot otse allikast ja inimrassi kõrgemaks hüvanguks. Minu ülesanne on informeerida hingega inimesi uuest eluprogrammist. Kõike mida internetis räägitakse elu muutuse kohta või planeedist Maa ja uuest planeedist, pole minu jaoks mõistlik jutt. Internet on inimrassi hävitava olendrassi loodud ja kontrolli all ning sealne info pole suures osas hingega inimeste kõrgemaks hüvanguks.

Miks ma pilte hakkasin tegema?

25.08.2023 õhtul kell 11 sain väga tugeva sõnumi, et ma pean hakkama joonistama pilte, mis aitavad inimesi takistustest üle. See oli selline uudis, et pani keha värisema. See sõnum oli nii tugev, et ma ei jäänud enam magama. Ma pole mingi maalija ega joonistaja elus olnud. Kriipsujuku joonistamine tuleb mul väga hästi välja.

Sellel 25.08.2023 õhtul ma läksin magama juba kell 9 õhtul. Ma olen varajane magama mineja ja olen alati vähemalt kell 11 õhtul magama läinud ja ärkan järgmise päeva hommikul 5-6 ajal.

Sellel sõnumi saamise hetkel hakkasin suhtlema sõnumi saatjaga(Kõiksus), et milliseid pilte pean joonistama, kust ma oskused saan, mis värvidega, millest värv peaks koosnema, mille peale pean joonistama, kui suured pildid, kellele konkreetselt, kas pean müüma või niisama andma, mis mõte nendel piltidel on, jne, jne. Neid küsimusi oli palju. Ma ei jäänudki magama , vähkresin voodis ma ei tea kui kaua ja siis tuli uus sõnum, sest mul oli peas koguaeg küsimus, et kuidas, mida, millega ja kellele joonistan. Sõnum tuli huvitav „Pean joonistama veega!“

Selle peale tuli mulle meelde, et ka kirikutes pühitsetakse veega ja järelikult sellel on oluline põhjus. Sain edasi infot, et Vesi tuleb täita Kõiksuse väega ja see töötab ainult selle inimese jaoks ja on tema Kõrgemaks hüvanguks, kellele pilt tehakse. Siis tekkis mul kohe küsimus, et mismoodi veega, see ei jäta ju jälge. Sain kohe ka vastuse, et vesi on energia ja see on elu alus-sõnumikandja- ja see jälg on igal pool, ükskõik kuhu sa vaatad, puudutad, näed, sööd – see on seotud veega. Veel on Kõiksuse vägi, info, võimed, teadmised ja positiivne energia. Piisab vee kodeerimisest ja see töötab. Kodeerima peab ainult Kõiksusega kooskõlas(täpne sõnum ja sõnade järjekord)  ja ilma inimesi ja elukeskkonda kahjustamata. Kusjuures ma olen aastaid ise igal hommikul oma joogivett kodeerinud ja samamoodi kui dushi all käin. Kõiksuse sõnumist sain täielikult aru ja oli minu jaoks mõistlik. Teadmainimesed teavad, et enne vett juues tuleb see puhtaks teha ja programmeerida sinu taotlusega ja nii see saab olema. Nüüd siis on mulle antud võime anda abi abivajajatele programmeeritud veega piltide kaudu.

Ma rääkisin hommikul seda minu öist lugu oma partnerile, kes on tavaline inimene aga ta siiski jäi mõtlema. Ta teab, et ma pole tavaline inimene, sest tema on olnud see, kes on olnud minu kõrval aastaid, näinud minu täielikku muutumist ja ta nägi pealt minu energeetilist (jälg õlal) märgistamist 25.05.2021. Tal on küll vahest raske mõista minu tegemisi, juttu ja sõnu aga ta siiski mõistab mind mingis osas.

Ma tegin esimese energeetilise pildi just temale. Võtsin valge A4 suuruse paberi, tegin oma energiaga selle paberi puhtaks ja puhastasin ka vee oma energiaga. Ühenduses Kõiksusega lugesin selle inimese jaoks tema kõrgemaks hüvanguks sõnumi sisse. Kastsin oma käe vette ja tegin märja käejälje paberile. Ega peale märja veejälje sinna paberile midagi näha ei jäänud.

Valmis pilt raamis. See valge paber on minu koodi ja veemärgiga. See töötab.

Panin selle pildi selle inimese magamistuppa seinale. Alguses ta oli skeptiline selle kõige suhtes ja võttis huumoriga aga järgmisel päeval ta ütles, et see pilt elab ja ta tunneb energia liikumist tema ja selle pildi vahel. Seinal on näha nagu tavaline valge leht , sest see vesi on täiesti ära kuivanud aga kui vaadata rahulikult pilti, siis on see jälg(energia) olemas. See energia on seal olemas koos Kõiksuse väega ja sõnumiga selle inimese jaoks. See töötab.

Energiapilt magamistoa seinal.

Pilti võin teha inimestele vastastikku energiavahetuse eest. Hingega inimeste jaoks oleks mõistlik teha pilt, mille üheks koodiks on „Inimese hinge kaitsmine olendrasside ülevõtmise eest“. Kuna maa elanikkonnast on 90+% hinge kontrolli ära andnud, siis need vähesed hingelised võiksid oma hinge kaitsta teadliku käitumisega ja tarkade otsustega.

Kui inimesel on ühendus Kõiksusega, on tal olemas kõik võimed ja minu abi(pilti) ta ei vaja.

Soovin sulle rahu ja harmooniat sinu hingele.

Pildi soov saada emailile: post@veikohuuse.com

Helista: +372 564 88 888

Kuula minu lugu ka Peeter Liivi intervjuust